Podstrona: Aktualności / Nasze sukcesy
Rok szkolny 2014/2015

Mistrzostwa Województwa w Szachach Indywidualnych - 06.12.2014r.

II miejsce
w Grand Prix Polski Dzieci i Młodzieży w Szachach Indywidualnych Mistrzostwa Województwa Gimnazjów zdobył uczeń naszej szkoły
Arkadiusz Bartoszewicz z klasy I a.
Organizatorem turnieju był Warmińsko-Mazurski Związek Szachowy.

XX Ogólnopolski
Konkurs Plastyczny

organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Ireny Kwionto w Lidzbarku Warmińskim
„Moje miasto – moja miejscowość”
z tegorocznym tematem przewodnim
„Parki, skwery i ogrody”

Laureaci: Igor Królikiewicz III d
                       Patrycja Kapczyńska II d
Wyróżnienia: Iza Kazaniecka I b

22.11.2014 r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu, rozdanie nagród i otwarcie wystawy pokonkursowej w galerii MDK w Lidzbarku Warmińskim. Prace naszych uczniów zostały nagrodzone i wyróżnione.Patrycja otrzymała dwie nagrody - komisji konkursowej i Starosty Lidzbarka Warmińskiego. Uczniowie przygotowali prace pod kierunkiem p. Jolanty Patalas.

Konkurs Międzygimnazjalny "Znam moje miasto"
Gazeta Olsztyńska 28.11.2014

27.11.2014 r. grupa uczniów D. Tyrawska, K. Libert, M. Radziszewska, P. Ptak, K. Ruszkowski reprezentowała nasze gimnazjum w konkursie międzygimnazjalnym  "Znam moje miasto". Uczniowie w ramach przygotowań uczestniczyli w warsztatach w Miejskim Ośrodku Kultury oraz zwiedzali zabytki Olsztyna.
Na konkurs musieli ponadto przygotować prezentację multimedialną i scenkę teatralną.
Uczniów merytorycznie  przygotowały p. M. Olszewska i p. W. Nowakowska.
W czasie finału nasi uczniowie  prezentowali się świetnie, wykazali się dużą wiedzą, umiejętnościami informatycznymi i  wspaniałą grą aktorską.

Nasza drużyna zajęła II miejsce w Olsztynie.
Gratulujemy!

Przedstawiciele III klasy tanecznej wywalczyli 16 listopada 2014 r.
III miejsce w Turnieju Tańca Warmia Power 2014 w Stawigudzie.