NAUKA PRZYGODA PRZYJAŹŃ





Podstrona: Uczniowie / Plan lekcji

Logowanie do Dziennika Elektronicznego


DYŻURY  NAUCZYCIELI  NA PRZERWACH  W ROKU SZKOLNYM 2017/2018                            

Plan lekcji na I semestr

Rok szkolny 2017/2018


ZASTĘPSTWA DORAŹNE

  


 

17.10.2017 r. (wtorek)

Zastępstwa za J. Sułkowski 17.10.2017 r.

1 lekcja III D/1 jęz. niemiecki III.0 (s.101) -> grupa zwolniona

2 lekcja III D/2 wos (s.101) -> J. Kownacki

4 lekcja VII S/2 i C/2 historia (s.101) -> B. Gaworska- Skrzypek

Zastępstwa za M. Szulc 17.10.2017 r.

2 lekcja III A/2 religia (s.207) -> P. Łuka

3 lekcja II E/2 i D/2 historia (s.207) -> B. Gaworska- Skrzypek

4  lekcja II A jęz. polski (s.207) -> I. Malinowska

6 lekcja II S/2 i A/2 religia (s.207) -> I. Malinowska

7 lekcja III B/2 jęz. niemiecki III.1 (s.207) -> grupa zwolniona

Zastępstwa za J. Patalas 17.10.2017 r.

4 lekcja II D wos (s.306) -> J. Kownacki

5 lekcja VII S muzyka (s.306) -> M. Jankowska

6 lekcja II B plastyka (s.306) -> klasa zwolniona

Zastępstwa za N. Wiertel 17.10.2017 r.

1 lekcja II D jęz. polski (s.307) -> klasa zwolniona

2 lekcja IV S gddp (s.307) -> S. Motas

3 lekcja III S jęz. angielski (s.307) -> P. Rogowska

4 lekcja III S religia (s.307) -> M. Dudaniec

5 lekcja II D jęz. polski (s.307) -> I. Malinowska

6 lekcja VII S biologia (s.307) -> M. Nietupska

7 lekcja VII A jęz. polski (s.307) -> klasa zwolniona

18.10.2017 r. (środa)

Zastępstwa za J. Sułkowski 18.10.2017 r.

1 lekcja III D jęz. niemiecki III.0 (s.101) ->  grupa zwolniona

2 lekcja VII A gddp (s.101) -> M. Urban- Burdalska

3 lekcja VII S biologia (s.101) ->  M. Nietupska

4 lekcja III B jęz. polski (s.101) ->  M. Michalski

5 lekcja III S religia (s.101) -> P. Łuka za III A

6 lekcja VII S/2 i C/2 jęz. polski (s.101) -> R. Milcewicz za III A

Zastępstwa za M. Szulc 18.10.2017 r.

1 lekcja II A/1 jęz. niemiecki III.0 (s.207) -> grupa zwolniona

2 lekcja VII D/2 jęz. angielski II.2 (s.207) -> P. Rogowska

3 lekcja III B/2 doradztwo zawodowe (s.207) -> E. Tańska

4 lekcja II C/2 wdż (s.207) -> B. Gaworska- Skrzypek

5 lekcja II A/2 jęz. niemiecki III.0 (s.207) -> klasa na wycieczce

5 lekcja II S/2 jęz. angielski III.0 (s.207) -> H. Wąsik- Stanisławska za II A

Zastępstwa za N. Wiertel 18.10.2017 r.

3 lekcja VII A geografia (s.307) -> A. Iwanowicz

4 lekcja II D plastyka (s.307) -> J. Patalas

6 lekcja III S wf (s.307) -> M. Rączkiewicz za II A

7 lekcja VII S jez. polski (s.301) -> klasa zwolniona