NAUKA PRZYGODA PRZYJAŹŃ





Podstrona: Szkoła / Rekrutacja / Do szkoły podstawowej / Klasy taneczne

Uczniowie klas tanecznych reprezentując naszą szkołę i miasto, zdobywają złote medale i puchary na turniejach ogólnopolskich: Od trzech lat funkcjonują w klasach tanecznych zajęcia z tańca nowoczesnego, co zdecydowanie wyróżnia naszą placówkę pośród olsztyńskich szkół. Przez ten czas młodzież zdążyła nauczyć się takich stylów jak hip hop old school, house, popping, locking, dancehall, newstyle, wacking i videoclip dancing. Młodzi tancerze otrzymują możliwość przejścia intensywnego kursu tańca pod okiem wykwalifikowanego trenera. Nasza młodzież często prezentuje się na pokazach na różnych imprezach miejskich, jak również bierze udział w ogólnokrajowych turniejach tańca.

- W lutym 2012 klasy I c i II c zostały wyróżnione na IX Mistrzostwach Grup Tanecznych Krainy Wielkich Jezior- Mrągowo 2012.

- W lutym 2013 uczniowie klas tanecznych (grupa taneczna RDS Dance Union) zdobyli III miejsce w kategorii debiuty i I miejsce w kategorii hip hop na V Mistrzostwach Grup Tanecznych Krainy Wielkich Jezior w Mrągowie

- Live Dance 2014 w Brodnicy - Grand Prix, I miejsce w kategorii taniec towarzyski, III miejsce w kategorii taniec nowoczesny, Najlepszy Tancerz Turnieju, Najlepsza Tancerka Turnieju.

- I Turniej Tańca Nowoczesnego Dwunastki 2014 - I miejsce solo, III miejsce solo, III miejsce duety, Najlepszy Tancerz Turnieju

-III miejsce w Turnieju Tańca Warmia Power 2014 w Stawigudzie

Sukcesy uczniów klas tanecznych Gimnazjum nr 12

05.06.2010 , Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego

Maków Mazowiecki:

Kat. pow. 15 kl. E

·        III miejsce  Sławomir Paś – Karolina Rychlicka

Kat. pow. 15 kl. F

·        III miejsce  Piotr Skwarek – Martyna Kaczmarczyk

·        IV miejsce  Dawid Szter – Edyta Sikora

·        V miejsce    Artur Glinka – Alicja Żukowska

·        VI miejsce  Patryk Badzyński – Agnieszka Żywiec

Kat. 14-15 kl. F

·        I miejsce  Paweł Parciak – Karolina Żywiec

·        II miejsce  Grzegorz Wiktorowicz – Milena Tańska

·        III miejsce  Szymon Lisowski – Katarzyna Jaśkiewicz

·        IV miejsce  Miłosz Witak – Karolina Jaskólska

·        V miejsce  Daniel Karotka – Joanna Sękowska

22.11.2009, OTSTT „Focus2009”

Kat 14-15 KL. F

·        I miejsce  Piotr Skwarek – Martyna Kaczmarczyk

·        II miejsce    Artur Glinka – Karolina Rychlicka

·        III miejsce  Dawid Szter – Edyta Sikora

·        IV miejsce  Jakub Trypucki - Alicja Żukowska

POKAZY:

2009/2010

- pokaz w hotelu „Manor” z okazji Międzynarodowej Konferencji Dnia Seniora (2.10.09)

- pokaz w Zespole Szkół Elektronicznych z okazji Dnia Wiosny

- pokaz na Mistrzostwach Makijażu w OSW im. J. Rusieckiego

- pokaz na Jubileuszu 60-lecia Szkoły Podstawowej nr1

- pokaz na Olimpiadzie Przedszkolaka

2010/2011

- pokaz na festynie Osiedla Podleśna

- pokaz w hali Urania na meczu piłki ręcznej „Warmia-Traveland”

- pokaz z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora organizowanego przez Urząd Wojewódzki

- pokaz na WOŚP w Szkole Podstawowej nr 9

  Sukcesy uczniów:

2009/2010

Michał Bartkiewicz

2009

·        III miejsce OTSTT w Iława, kl. B, LA

·        I miejsce OTSTT w Olsztyn „Muza”, kl. B, LA

·        I miejsce OTSTT w Olsztyn „Focus”, kl. B

·        Mistrzostwa Okręgu Warmińsko-Mazurskiego w Elblągu ST i LA

2010

·        II miejsce OTSTT w Ełku , marzec 2010, kl. B, LA

·        II miejsce OTSTT w Ostródzie , marzec 2010, kl. B, LA

·        V miejsce Grand Prix Polski Junior II, w Ostródzie , marzec 2010

·        III miejsce OTSTT w Pruszkowie, kwiecień 2010, kl. B, LA

·        I miejsce OTSTT w Giżycku, maj 2010, kl. B, LA

·        I miejsce OTSTT w Giżycku, maj 2010, kl. B, ST

·        I miejsce OTSTT w Suszu , maj 2010, kl. B, LA

·        I miejsce OTSTT w Łomża, maj 2010, kl. B, LA

·        I miejsce OTSTT w Olsztynek, czerwiec 2010, kl. B, LA przeklasyfikowanie do kl. A (LA)

·        udział w Mistrzostwach Okręgu w Tolkmicku, LA

Paweł Michalonek

2009

·        III miejsce w OTSTT w Olsztynku

·        I miejsce w OTSTT w Olsztynie

·        III miejsce w OTSTT w Łomży

·        I miejsce w Pucharze Okręgu Warmińsko-Mazurskiego

·        II miejsce w Mistrzostwach Okręgu Warmińsko-Mazurskiego, ST

·        III miejsce w Mistrzostwach Okręgu Warmińsko-Mazurskiego, LA

2010

·        I miejsce w OTSTT „Muza 2010” w Olsztynie

·        miejsce w OTSTT w Tolkmicku

·        miejsce w OTSTT w Mańkach

·        I miejsce w Pucharze Okręgu Warmińsko-Mazurskiego , Tolkmicko , ST

SZKOLENIA:

Uczniowie uczestniczyli w szkoleniach i obozach szkoleniowych letnich i zimowych

2009/2010

·        organizowane przez OKTS „Miraż”, z v-ce Mistrzem Polski w tańcach LA
p. Krystianem Radziejowskim

·        organizowane przez UKS „Focus” z Mistrzem Polski w tańcach ST p. Pawłem Tomalczyk ( w roku 2008/2009)

·        organizowane przez Klub „Power Dance

2010/2011

·        organizowane przez OKTS „Miraż”

·        organizowane przez UKS „Muza”

·        organizowane przez Klub „Power Dance”

·        organizowane przez Gimnazjum 12, (16.10 2010) z Mistrzem Polski i V-ce Mistrzem Świata w Salsie

   
   
   
  
Do wakacji pozostało 
198 dni
Odwiedziło nas:
1896017 osób