Podstrona: Rodzice / Składki

wynosi 37 zł
lub w przypadku klas sportowych 55,50 zł – składki są zbierane w klasach do
10 października 2016 r.
Wszystkie dokumenty związane z ubezpieczeniem znajdują się w zakładce Rodzice/Komunikaty.
W przypadku wyczynowego uprawiania sportu w dyscyplinie: jazda konna lub sporty walki prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem ubezpieczenia, ponieważ wymagane jest wówczas ubezpieczenie indywidualne.

„Troska o dziecko jest pierwszym
i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka”
J.Paweł II

Składka na Fundusz Rady Rodziców w roku szkolnym 2016/2017 wynosi  20 zł na semestr.
Pieniądze ze składek na Radę Rodziców w połowie zwracane są na Fundusz Klasowy. Pozostała kwota, jest wydatkowana na nagrody dla uczniów naszego gimnazjum, którzy biorą udział w konkursach, olimpiadach i zawodach.
Bardzo prosimy o wpłaty u skarbników klasowych lub bezpośrednio na konto :

Rada Rodziców przy Gimnazjum nr 12 im. Sybiraków w Olsztynie
Bank Gospodarki Żywnościowej S. A. konto nr 90203000451110000002583050
Rozliczenie wpłat oraz sposobu wydatkowania za rok ubiegły dostępny jest podczas zebrań Rady Rodziców, które odbywają się zawsze przed zebraniami klasowymi według harmonogramu szkoły.