NAUKA PRZYGODA PRZYJAŹŃ





Podstrona: Uczniowie / Wyniki klas

Uczniowie wzorowi w roku szkolnym 2015/2016


Klasa I a

1.  Igor Butkiewicz

2.  Laura Carotenuto

3. Hubert Chwojko

4. Klaudia Falkiewicz

5. Olga Gałkowska

6. Adam Grudziński

7. Julia Lipka

8. Jakub Makarewicz

9. Ilona Prokopowicz

10. Agata Szalpuk


Klasa I b

1.   Maja Guziak

2.   Julia Kostyrska

3.   Krzysztof Kuczyński

4.   Zuzanna Mróz    

5.   Michał Strupiechowski

6.   Julia Maniakowska


Klasa I c

1.  Marek Romanowski
 

Klasa I d

1.   Angelika Chodorowska


Klasa I s

1.   Oskar Poniewski

2. Paweł Wanda

3.Kacper Zielski

4.Mateusz Kozioł

5.Konrad Gotowski

6.Adam Pawłowski


Klasa II b

1. Jakub Kuciński       

2. Alicja Młynarczuk


Klasa II c

1. Oliwia Akuczonek


Klasa II d

1. Karol Korzeniewski


Klasa II s

1. Mateusz Cegiełka

2.  Maciej Dziarmaga

3. Szymon Ptak

4. Filip Laskowski

5. Piotr Błędowski


Klasa III a

1. Monika Radziszewska

2. Karolina Wiśniewska

3. Katarzyna Libert

 

Klasa III b

1.  Beata Maciejewska

2.  Dominika Folga

3.  Aleksandra Soliwoda

4.   Jakub Trzeciak

5.    Agnieszka Sobieraj

6.    Karolina Bildziukiewicz

7.   Jakub Stankiewicz

8.     Weronika Urbańska

9.  Anna  Dąbkowska

10. Martyna Zboch

11. Wioleta Żuk

 

Klasa III c

1.  Weronika Szymczak

2.  Joanna Antochów

 

Klasa III d

1.  Natalia Baraszkiewicz

2.  Patrycja Kapczyńska

3.  Mateusz Olewnik

4.  Dominika Tyrawska

 

Klasa III e

1.  Konrad Korzeniowski


Klasa III s

1.  Mikołaj Jesionek

2.  Dominik Rutka

3.  Dominik Lisowski



Uczniowie wzorowi w roku szkolnym 2014/2015


Klasa I a

1.   Bartosz Sokołowski

2.   Damian Leszczyński  

Klasa I b

1.   Izabela Kazaniecka

2.   Jakub Kuciński

3.   Piotr Miszczak

4.   Alicja Młynarczuk           

5.   Patrycja Stanisławska

6.   Agnieszka Zdziarska

Klasa I c

1.   Oliwia Akuczonek
2. 
Klaudia Stolarczyk
3.   Weronika Żendarska  

Klasa I d

1.   Emilia Dębowska

2.   Anna Kodrycka

3.   Olga Mokołajewska

4.   Karolina Równiak

            

Klasa I s

1.   Mateusz Cegiełka

2. Szymon Ptak

3.Piotr Błędowski

4.Maciej Dziarmaga

5.Filip Laskowski

6.Hubert Szramka


  Klasa II a

1.                Monika Radziszewska

 

Klasa II b

1.                Beata Maciejewska

2.                Dominika Folga

3.                Aleksandra Soliwoda

4.                Jakub Trzeciak

5.                Agnieszka Sobieraj

6.                Karolina Bildziukiewicz

7.                Jakub Stankiewicz

8.             Weronika Urbańska

9.       Anna  Dąbkowska


Klasa II c

1.                Weronika Szymczak

2.                Joanna Antochów


Klasa II e

1.                Konrad Korzeniowski

 

Klasa II d

1.                Mateusz Olewnik


Klasa II s

1.                Dominika Rutka

2.                Mikołaj Jesionek

3.                Dominik Lisowski

Klasa III a

1.    Aleksandra Brzezińska

2.    Maja Bielawska

3.    Joanna Borowska

4.    Nikola Bieniewska

5.    Agata Nęcka

6.    Sylwia Rozmianiec

7.    Patryk Ryżewski

 

Klasa III b

1.     Michalina Golec

2.    Julia Krupińska

3.    Agata Ostrowska

4.    Krzysztof Ruszkowski

5.    Kornelia Szolowska

6.    Paulina Teliczan

 

Klasa III c

1.    Magda Izdebska

2.     Iga Sochacka

3.   Monika Karasim

4.   Angelika Murzyn

 

Klasa III d

1.    Igor Królikiewicz

2.    Dominka Pomianowska

3.    Aleksandra Szmit

 

Klasa III e

1.    Ewelina Bojanowska


Klasa III s

1.     Wiktor Bojarowski

2.      Maciej Sulikowski

3.     M. Olejniczak

 


Uczniowie wzorowi w roku szkolnym 2013/2014

Klasa I a

1.                Monika Radziszewska

 

Klasa I b

1.                Beata Maciejewska

2.                Dominika Folga

3.                Aleksandra Soliwoda

4.                Jakub Trzeciak

5.                Agnieszka Sobieraj

6.                Martyna Zboch

7.                Karolina Bildziukiewicz

8.                Jakub Stankiewicz

9.                Anna Dąbkowska

10.           Weronika Urbańska

11.           Emilia Sobota

Klasa I c

1.                Weronika Szymczak

2.                Joanna Chomiczewska

3.                Justyna Nawrotek

Klasa I e

1.                Konrad Korzeniowski

 

Klasa I d

1.                Natalia Baraszkiewicz

2.                Mateusz Olewnik

3.                Dominika Tyrawska

 

Klasa I s

1.                Dominika Rutka

2.                Mikołaj Jesionek

3.                Dominik Lisowski

4.                Kacper Balcerowicz

5.                Michał WIśniewski

 

 

Klasa II a

1.    Aleksandra Brzezińska

2.    Maja Bielawska

3.    Joanna Borowska

4.    Nikola Bieniewska

5.    Agata Nęcka

6.    Sylwia Rozmianiec

 

Klasa II b

1.     Michalina Golec

2.    Julia Krupińska

3.    Agata Ostrowska

 

Klasa II c

1.    Magda Izdebska

2.     Iga Sochacka

 

 

Klasa II d

1.    Igor Królikiewicz

2.    Dominka Pomianowska

3.    Aleksandra Szmit

 

 

Klasa II s

1.     Wiktor Bojarowski

2.      Maciej Sulikowski

 

Klasa IIIa

1.                Agnieszka Walat

2.                Karolina Gulewicz

3.                Marek Adamowicz

4.                Natalia Plopa

 

Klasa III b

1.                Andrzej Obrębski

 

Klasa III d

1.                Wojciech Grabowski

2.                Łukasz Kawiecki

3.                Sara Możejko

4.                Mateusz Piecychna

5.                Hubert Szachniewicz

6.                Joanna Tomaszewska

 

Klasa III e

1.                Patrycja Górzyńska

2.                Dominika Piotrowska

 

 

Uczniowie nagrodzeni za wyróżniające wyniki w nauce

  w roku szkolnym 2012/2013

Klasa Ia

Maja Bielawska

Nikola Bieniewska

Joanna Borowska

Aleksandra Brzezińska

Agata Nęcka

Sylwia Rozmianiec

Patryk Ryżewski

 

Klasa Ib

Michalina Golec

Agata Ostrowska

Paulina Teliczan

Julia Krupinska

 

Klasa Ic

Magda Izdebska

Iga Sochacka

Monika Karasim

Angelika Murzyn

 

Klasa Id

Dominika Pomianowska

Igor Królikiewicz

Aleksandra Szmit

Dawid Majewski

Michał Mosakowski


Klasa Ie

Ewelina Bojanowska

 

Klasa Is

Wiktor Bojarowski

Szymon  Dujo-Domański

Michał Gorgol

Tomasz Kęsicki

Damian Kościński

Adam Paliwoda

Maciej Sulikowski

Kacper Waćkowski

Dawid Zasada

 


Klasa IIa

Agnieszka Walat

Karolina Gulewicz

Natalia Plopa

Marek Adamowicz

 

Klasa IIb

Maciej Obrębski

 

Klasa II d

Habert Szachniewicz

Joanna Tomaszewska

 

Klasa IIs

Michał Milewski

 

Klasa IIIa

Paulina Tomaszewska

Marta Dadun

Aleksandra Wazio

Alicja Stokowska

Monika Nowakowska

Dawid Alchimowicz

 

Klasa IIIb

Ewelina Janicka

Justyna Malinowska

Paweł Stalewski

Joanna Stomska

 

Klasa IIIc

Damian Krawczun

Julia Nęcka

Dominika Struniawska

Natalia Bunalska

Agata Maruszewska

 

Klasa IIId

Kacper Aszkiełowicz

Dominik Chojnacki

Monika Chomicz

Maja Giers

Adrianna Hasiuk

Michał Iwanowicz

Karol Jurczak

Justyna Kosztowny

Wiktor Królikiewicz

Magdalena Kuta

Agnieszka Martyniuk

Izabela Nąć

Paulina Romanowski

Jakub Stankiewicz

Kamila Szymańska

 

Klasa IIIS

Paweł Szczęch

Maciej Wolski

 


 


Uczniowie nagrodzeni za wyróżniające wyniki w nauce

  w roku szkolnym 2012/2013


 Klasa I a

  1. Sylwia Rozmianiec
  2. Patryk Ryżewski
  3. Nikola Bieniewska
  4. Aleksandra Brzezińska
  5. Joanna Borowska
  6. Agata Nęcka

 

Klasa I b

  1. Michalina Golec
  2. Agata Ostrowska

 

Klasa I c

  1. Magdalena Izdebska  
  2. Iga Sochacka

 

 Klasa I d

  1. Aleksandra Szmit
  2. Dominika Pomianowska
  3. Igor Królikiewicz

 

Klasa I e

1.Ewelina Bojanowska

 

Klasa I s

1.Wiktor Bojarowski

2. Damian Kościński

3. Adam Paliwoda

4. Maciej Sulikowski

5. Dawid Zasada

 

Klasa II a

1.Agnieszka Walat

2. Karolina Gulewicz

 

Klasa II d

 

1.Hubert Szachniewicz

2. Joanna Tomaszewska

 

Klasa II s

  1. Michał Milewski

 

Klasa III a

1.      Marta Dadun

2.      Paulina Tomaszewska

3.      Aleksandra Wazio

 

 

Klasa III  c

1.Damian Krawczun

 

 

Klasa III  d

1.Kamila Szymańska

2. Wiktor Królikiewicz

3. Maja Giers

4. Paulina Romanowska

5. Magdalena  Kuta

6. Agnieszka Martyniuk


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Uczniowie nagrodzeni za wyróżniające wyniki w nauce

 

  w roku szkolnym 2011/2012

 

I a

1.Agnieszka Walat

2. Karolina Gulewicz

3.Marek Adamowicz

 

I b

1.Andrzej Obrębki

2.Paulina Raukuć

3.Aleksandra Tenus

 

I c

1.Katarzyna Pik

 

I d

1. Hubert Szuchniewicz

 

I e

1. Klaudia Paczkowska

2. Patrycja Niksa

 

I s

1.Michał Milewski

2.Paweł Grobelny

 

II a

1. Aleksandra Wazio

2. Alicja Stokowska

3.Dawid Alchimowicz

4.Monika Nowakowska

 

II b

1. Justyna Malinowska

2.Joanna Stomska

3. Ewelina Janicka

 

II c

1. Natalia Bunalska

2.Damian Krawczuk

3.Julia Nęcka

4.Dominika Struniawska

 

II d

1. Kamila Szymańska

2.Wiktor Królikiewicz

3.Paulina Romanowska

4.Maja Giers

5.Agnieszka Martyniuk

6.Jakub Stankiewicz

7.Michał Iwanowicz

8.Magdalena Kuta

9.Karol Jurczak

 

II s

1.Paweł Szczęch

2.Rafał Dębski

 

III a

1.Joanna Urbańska

2.Kunga Żelechowska

3.Monika Żytkiewicz

4.Weronika Wełnicka

5.Martyna Tomczyk

6.Katarzyna Frąckiewicz

7.Bartosz Hętkowski

8.Klementyna Malinowska

9.Kaja Szolowska

10.Olga Hojszyk

11. Kamil Hałuszczak

12.Iga Dąbkowska

 

III b

1.Marta Chajęcka

2.Daria Kruk

3.Magdalena Morawska

4.Aleksandra Domian

5.Monika Masłowska

6.Justyna Neumann

 

III c

1.Daniel Karotka

2.Andźelika Sindrewicz

3.Blanka Nasiłowska

 

III d

1. Katarzyna Tomaszewska

 

III e

1.Anna Krawczyńska

2.Teresa Strot

3.Aleksandra Wybrańska


III s

1.Dawid Bladosz

2.Kamil Maternik

 

 

 

 

 

 

   
   
   
  
Do wakacji pozostało 
198 dni
Odwiedziło nas:
1896088 osób